Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Zwroty
Kontakt

Zwroty

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą zwrotu:

 1. Ściągnij oświadczenie
  Pobierz i wypełnij poniższe oświadczenie o odstąpieniu od umowy i dołącz je do przesyłki. Jeśli nie masz drukarki możesz go po prostu przepisać. Będziemy bardzo wdzięczni za dołączenie do odsyłanego produktu wypełnionego i podpisanego formularza oraz paragonu lub kopii faktury. Usprawni to całą procedurę.

  oswiadczenie.pdf
   
 2. Odeślij produkt
  Prześlij do nas zwracany produkt(y), dołączając do niego wypełnione oświadczenie. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt. Produkt należy wysłać na adres:
  Sklep internetowy EMAGAZYN24.PL
  Słupia 115
  96-128 Słupia
   
 3. Czekaj na kontakt
  W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres e-mail prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Zwrot pieniędzy za zakupione produkty zostanie dokonany w ciągu 7 dni na podany w oświadczeniu numer konta.

Przejdź do strony głównej

PROMOCJE

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu